Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

PRP терапія

Плазма збагачена тромбоцитами (PRP) (Platelet-rich plasma) – це плазма добута із власної крові пацієнта, в якій кількість тромбоцитів збільшена від 3 до 5 раз, що досягається центрифугуванням крові і дозволяє на протязі кількох хвилин отримати значну кількість клітин.

В свою чергу в тромбоцитах містяться фактори росту та цитокіни, які стимулюють загоєння м’яких тканин та сприяють їх регенерації та відновленню, тому відповідно чим більше тромбоцитів та факторів росту буде встановлено у ділянку пошкодженням – тим вищий буде потенціал до загоєння.

Плазмотерапія: показання і протипоказання для застосування PRP терапії

Оскільки плазму збагачену тромбоцитами отримують від крові самого пацієнта, тому не має ризику алергічних чи імуногенних реакцій, а також ймовірністю перенесення інфекційних захворювань, таких як СНІД чи гепатит.

Даний метод широко використовується при:

  • хронічних тонзилітах
  • гострих пошкодженнях опорно-рухового апарату: ентензопатіях, епікондилітах, пошкодженнях сухожилків, зв’язок та м’язів
  • артрозах  
  • для стимулювання зрощення кісток.

Застосовується також в таких спеціальностях, як дерматологія, косметологія та естетична хірургія.
PRP терапія

Протипоказом даного методу є порушення згортальної системи крові, гострі інфекційні захворювання, прийом препаратів для розрідження крові, а також вагітність.