Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

Класичний масаж у Тернополі

Класичний масаж застосовується для розминки та розслаблення тіла. Це загальна профілактика найрізноманітніших захворювань, тому що механічні рухи поліпшують кровообіг, запобігають утворенню накопичень солі між спинними хрящами та суглобами, допомагають в розпрямленні затиснутих м’язів. Регулярні сеанси дозволяють підтримувати тіло в гарній фізичній формі. Це повністю відображується на самопочутті.

Середня тривалість сеансу – 45-60 хв.

Класичний масаж у Віасан

Основні протипоказання:

  • дерматологічні захворювання;
  • захворювання судинної системи;
  • певні травми хребта;
  • вагітність.

Прийоми класичного масажу

Класичний масаж виконується плавно та повільно, тому гарно розслабляє та занурює в медитативний стан. Спершу застосовують м’який захват великих ділянок спини, щоб зігріти її. Далі натиски, колові руки різними частинами руки, включаючи зовнішню сторону долоні. В середині більш інтенсивні рухи, а на завершення знову знижується темп.

Всі натиски за направленням відтоку лімфатичних каналів, щоб сприяти виведенню лімфи з організму задля його очищення. Регулярний класичний масаж може стати корисною складовою вашого життя. Процедуру не обмежують кількома сеансами, тому що вона дуже корисна для тіла і дарує лише приємні відчуття легкості.

 


Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!