Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

Нові можливості УЗД

Ультразвукова діагностика, як один із найбільш точних методів обстеження людського організму, подарувала шанси на життя мільйонам людей. Це не просто слова, адже за допомогою УЗД обладнання легко дізнатися про стан кожного органу, побачити патології та причини тих чи інших симптомів, а також повноцінно спостерігати за особливостями розвитку плоду під час вагітності. УЗД сьогодні – це перший помічник в хірургії, гінекології, терапії.

Якість і точність ультразвукової діагностики в першу чергу залежить від апарату, за допомогою якого здійснюється обстеження. Сучасні системи, провідною серед яких сьогодні є General Electric Logiq C5 Premium, дають можливість проводити УЗД не тільки в чорно-білому варіанті відображення, але й застосовувати кольорове доплерівське картування, імпульсно-хвильовий і кольоровий М-режим. Крім того, сучасна технологія УЗД сміло може конкурувати з такими діагностичними методами як  МРТ, КТ.

Метод УЗД, що проводиться на новітньому обладнанні, вважається одним із високоточних і прирівнюється в критеріях якості до клінічних аналізів.

<< Читайте детальніше про УЗІ у Тернополі

Можливості сучасного УЗДУЗІ в Тернополі

  1. Ультразвукова діагностика в хірургії застосовується з метою виявлення новоутворень і захворювань черевної порожнини, нирок, печінки, селезінки, м’яких тканин, патологій органів малого тазу, судин, щитовидної і молочних залоз.
  2. Під контролем УЗД проводять: біопсії будь-яких новоутворень, видалення рідинних скупчень і абсцесів в черевній порожнині, операції на нирках, жовчному міхурі, малоінвазивне лікування кіст печінки, радіочастотну і хімічну абляції при запальних утвореннях на нирках і первинному раку печінки.
  3. УЗД є ефективним методом визначення захворювань суглобів. Всебічний огляд робить можливим виявлення навіть незначних змін, які стали причиною дискомфорту. Проведення УЗД дозволяє в динаміці порівняти стан протікання ревматичних та інших захворювань.
  4. Використання УЗ-системи LOGIQ C5 PREMIUM з кольоровим доплером дає можливість визначити наявність кровотоку і провести найбільш ранню діагностику.
  5. УЗД в гінекології та урології дозволяє на ранніх етапах розпізнати різні захворювання статевої системи, проводити спостереження за формуванням репродуктивної системи, вчасно виявляючи патології в розвитку органів, які можуть в майбутньому призвести до безпліддя.
  6. В акушерстві УЗД відіграє провідну роль в контролі здоров’я матері та дитини. Даючи характеристику кровотоку в пуповині і плаценті, робить можливим визначення групи ризику на ранніх етапах вагітності.

УЗД обстеження не несе загрози життю і здоров’ю людини, тому фахівці рекомендують регулярно проходити діагностику, своєчасно виявляючи проблеми та вирішуючи їх на початкових стадіях. Система УЗД LOGIQ C5 PREMIUM – це провідний доступний засіб дослідження, що дозволяє зробити точні висновки стосовно стану здоров’я людини.