Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

Баночний масаж проти целюліту

Целюліт – проблема, з якою стикалась ледь не кожна дівчина. Кожна жінка, яка бачить на своїх стегнах чи ногах целюліт, хоче його скоріше позбутись. Способів для ліквідації целюліту є безліч. Деякі з них (зокрема салонні процедури) дороговартісні, але жінки готові платити будь-які гроші для того, щоб залишатись красивими і бути в хорошій формі.

Що таке целюліт

Целюліт – це не захворювання! Целюліт – це суміш жирів і води, що скупчилась під шкірою. Поява целюліту можлива в будь-якому віці. У людей з малорухливим способом життя він з’являється швидше, у спортивних людей пізніше. Але всі хочуть гладеньку шкіру і готові боротися з целюлітом будь-якими способами.

масаж банками

Способи боротьби з целюлітом

 • дієта – правильне харчування – запорука гарного тіла. Здорове, збалансоване харчування забезпечує нормальний обмін речовин, розщеплення жирів. Тому, жири з водою (а як ми пам’ятаємо – це і є целюліт) не скопичуються під шкірою.
 • спортивні вправи – як наслідок ви ще отримаєте здорову серцево-судинну систему, відсутність целюліту і надмірної ваги.
 • обгортання – популярні процедурі, які роблять як в салонних умовах, так і в домашніх. Для обгортань частіше за все використовують водорості та глину.
 • антицелюлітний масаж – один з найпопулярніших способів боротьби з целюлітом.

Баночний масаж для схуднення

Баночний масаж – масаж, для виконання якого використовують спеціальні банки.

Баночний масаж вважають ефективним, хоча жінки, які роблять такі масажі можуть підтвердити – процедура болюча. Але на що не підуть жінки заради краси. Після сеансу на тілі, в місцях прилягання банки виникають гематоми, локальний біль і гіперпігментація.

Спосіб застосування:

В спеціальну банку вносять полум’я на 1-2 секунди, після чого банку прикладають на проблемне місце. Створюючи вакуум, за певною схемою банкою проводяться лінії, власне сам процес масажу.

З точку зору медицини баночний масаж добре впливає на кровоносну систему та обмін речовин. Після курсу баночних масажів, крім зменшення кількості целюліту, покращується кровообіг та прискорюється метаболізм. 

Окрім боротьби з целюлітом такий масаж використовують в лікувальних цілях. Наприклад, показом до баночного масажу є вегето-судинна дистонія та болі в м’язах.

Антицелюлітний масаж Тернопіль

Протипокази для банкового масажу

Як і будь-яка процедура баночний масаж має і свої протипокази.

 1. Варикозна хвороба та флебіти – варикозне розширення вен є протипоказом для застосування баночного масажу. В такому випадку краще використовувати інші способи боротьби з целюлітом.
 2. Серйозні серцево-судинні захворювання – оскільки в процесі процедури підвищується артеріальний тиск, такий масаж може погано впливати на серце (у людей, що мають специфічні захворювання);
 3. Онкологічні захворювання – також, ще один протипоказ.
 4. Вагітність – під час вагітності заборонено робити баночні масажі, така процедура може погіршити перебіг вагітності;
 5. Гнійничкові ураження шкіри – для запобігання поширення інфекції з осередку гнійників забороняються процедури з подібним механізмом дії.
 6. Гострі та хронічні хвороби – деякі хвороби, які супроводжуються підвищенням артеріального тиску можуть бути протипоказанням до виконання баночного масажу.
 7. Підвищена температура тіла – при захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури заборонять виконувати баночний масаж. Для запобігання гіпертермічного синдрому краще утриматись від таких процедур до моменту нормалізації температури.

Баночний масаж – ефективна процедура, як в лікуванні деяких захворювань, так і в боротьбі за красиве тіло. Але до процедури потрібно підходити з розумом. Враховуйте всі покази та протипокази перед масажем.

<< Читайте детальніше про інші види антицелюлітного масажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, оцінка: 5,00 out of 5)
Loading...