Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

Бадьорий ранок без кави

     Мало хто з сучасних людей може розпочати свій ранок без кави. День без ранкового чорного напою для більшості із нас – це щось на кшталт фантастики. Адже кава допомагає остаточно прокинутись, збадьоритись, налаштуватись на робочий настрій та зарядитись енергією. Але й так само вона провокує пожовтіння зубів, вимивання кальцію із організму, зневоднення, підвищення тиску, серцево-судинні захворювання та безліч інших проблем. Отож, від цього напою більше шкоди, аніж користі. То чи варто й далі вживати його в якості «будильника та енергетика»? Звичайно, від цієї звички потрібно якомога швидше позбавлятись, тим паче, що існує безліч інших способів відігнати зранку сон та отримати порцію бадьорості.

Замінники ранковій каві

  • Йога – це один із найефективніших способів збадьоритися зранку. Люди, котрі розбираються у цій справі точно знають, що правильна асана здатна зарядити енергією значно краще, аніж кава.ранок без кави-тяжкий ранок
  • Тяжко прокинутись – з’їжте яблучко. Адже яблуко завдяки вмісту легко засвоюваних мікроелементів та вітамінів, а також фруктового цукру – це відмінний початок дня. Такий фрукт зробить розум яснішим, а тіло бадьорішим. Якщо ж поєднати яблуко із легкими білками, наприклад, з домашнім сиром (творогом) чи йогуртом, то ви приготуєте чудовий сніданок, у якому не залишиться місця «шкідливій» каві.
  • Останнє, про що думаєш перед тим як вилізти з-під теплої та м’якенької ковдри – це пробіжка. Але саме ранкова пробіжка здатна забезпечити такий вибух енергії, який каві і не снився. Так, змусити себе вийти на вулицю, а особливо, коли погода не надто сприятлива тяжко, але лише подумайте, що ви отримаєте натомість: і бадьорість, і порцію здоров’я, і часточку хорошого настрою, і цілковите позбавлення від сонливості. Спортивні вправи стимулюють звільнення ендорфінів, котрі й відповідають за хороший настрій. А на додачу ви попіклуєтеся про свою фігуру.
  • Чудесний спосіб прокинутись – це холодний душ. Ця аксіома пройшла перевірку часом. Справа в тім, що стрес від різкої зміни температури активує захисні механізми організму і, відповідно, проганяє причепливого Морфея. Якщо ж одразу страшно стати під крижаний душ, то можна спробувати просто холодне вмивання.
  • Подзвоніть дорогій людині. Доведено, що розмова із кимось близьким, хто породжує емоціональний відгук, допомагає прокинутись. А ще краще зателефонувати батькам. Якщо у вас було хороше дитинство, то саме з голосами батьків, а найкраще із голосом мами ви будете асоціювати комфорт та спокій.

Ранкові «некавові» напої

ранок без кави, тяжкий ранок     Багато хто звик зранку таки щось випити, нехай не каву, а бодай чашечку запашного чаю, але напій повинен розпочати день. Так от, є багато цікавих ідей ранкових напоїв, здатних замінити чорний нектар. Найперше – це звичний для усіх чай. У ньому є теїн, який не гірше за кофеїн стимулює мозок. Одна кружка чаю нараховує 40-60 міліграмів «чайного кофеїну», котрий сприймається організмом набагато м’якше.
        Також можна пити щоранку какао. Цей продукт є прекрасним джерелом флавоноїдів, котрі живлять та пом’якшують шкіру, цинку, кальцію, калію та інших необхідних організму елементів.
     Замінити каву можна й цикорієм. Він не має кофеїну, зате збагачений інуліном, котрий позитивно впливає на мікрофлору кишківника та понижує в крові рівень цукру. У цикорії є калій, кальцій, магній і вітаміни групи С, В і РР. Такий набір сподобається вашому серцю, яке не любить кави.
     Допоможе збадьоритись та пробудити імунітет і імбир. Варто заварити чай із кореня, додати у нього кілька крапель мандаринового або апельсинового соку і ви не лише прокинетесь, а й забудете про існування зимово-весняного авітамінозу.
Відмовитись від кави зранку та знайти їй прекрасну альтернативу зовсім не важко. Варто лише захотіти цього та не лінуватись втілювати у життя корисну ідею.