Контакт-центр: +38 (0352) 52-55-58

Запитайте у лікаря

Завантаження
Результати аналізів

Медичний центр «ВІАСАН» у Тернополі

Здоров’я людини завжди цінилося найбільше. Для того, щоб почувати себе добре та вести активний спосіб життя необхідно регулярно проводити обстеження свого організму та відвідувати лікарів. Зазвичай, людина звертається за допомогою коли вже хворіє і саме тоді хоче отримати високоспеціалізовану допомогу. Державні лікарні не завжди можуть надати широкий спектр послуг, а вистоювання в черзі завдає масу клопоту та переживань. Приватні медичні клініки набирають все більшої популярності, адже вони витрачають час на якісне лікування та надання високопрофесійної консультації. Тепер не потрібно стояти в черзі, можна заздалегідь домовитись про день і час зустрічі.

Медичний центр «ВІАСАН» знаходиться в самому центрі міста Тернопіль та пропонує медичне обслуговування з широкого спектру напрямків. Наш приватний центр завжди йде на зустріч своїм відвідувачам, адже ми розуміємо, що заради успіху потрібно мати індивідуальний підхід до кожного. Комфортні умови запису на консультацію та можливість заздалегідь обрати потрібного спеціаліста дають значні переваги при виборі саме нашого медичного центру.

Ціль медичного центру «ВІАСАН» є підвищення рівня здоров’я населення жителів міста та його гостей. На сайті легко можна знайти інформацію про кожного лікаря. Також є така можливість, як запис на консультацію онлайн. Для цього необхідно заповнити електронну форму, де потрібно вибрати бажану дату прийому. Після заповнення заявки наш адміністратор зв’яжеться з Вами в максимально короткий проміжок часу для уточнення та підтвердження введених Вами даних. Також, проінформує про тривалість, особливості та вартість послуг.

Лабораторна діагностика та ультразвукове дослідження

Слід зазначити, що наш медичний центр запровадив ряд нових послуг, тобто не потрібно буде звертатись до лабораторій де – інде, або проходити додаткову консультацію у інших спеціалістів. Медичний центр «ВІАСАН» має в своєму штаті достатньо велику кількість висококваліфікованих медичних спеціалістів, які охоплюють більш ніж 20 напрямків. Наші лікарі використовують сучасні програми лікування як національного так і європейського рівня. Тепер у тернополян є унікальна можливість отримувати лікування найкращої якості у кращих спеціалістів. Ми ведемо партнерство з клініками Європи, Азії та Америки, завдяки чому надсучасні методи лікування стають доступними.

На території клініки є можливість виконати аналізи на місці та отримати результати через web-сайт чи e-mail. Тепер не потрібно вистоювати чергу на здачу потрібного аналізу та йти за результатом за декілька днів. Наша клініка піклується про Ваш час. Результати аналізів будуть надточними, адже в клініці знаходиться тільки сучасне обладнання, яке не видає погрішностей, а швидкість видачі результатів порадує кожного.

На території клініки знаходиться кабінет ультразвукового дослідження. Апаратура новітня, тому якість зображення – на вищому рівні. Слід зазначити, що наш центр проводить ультразвукове дослідження всього організму. Сьогодні не кожна клініка може похизуватися вдалим поєднанням кваліфікованих фахівців (які виконують і специфічні УЗД серця, судин, суглобів) і хорошого обладнання . Всі заключення видаються кожному пацієнту на руки.

Медичний центр «ВІАСАН» працює вже більше 5 років. За ці роки обслуговування пацієнтів, їх консультування, проведення діагностичних та лікувальних маніпуляцій стають тільки кращими, адже ми прислуховуємось до кожної Вашої поради. Досвід доводить, згуртованість роботи всього персоналу видає найкращі результати. Якщо у Вас з’явились будь які питання стосовно роботи медичного центру або побажання – можете телефонувати за номерами, що вказані на сайті або заповнити форму зворотнього зв’язку у розділі «Контакти» і наш представник з радістю допоможе та відповість на всі запитання.

Наші переваги

Висококваліфіковані  лікарі

Висококваліфіковані лікарі

Ефективні програми  лікування

Ефективні програми лікування

Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Комфортне  місце розташування

Комфортне місце розташування

Відповідність ціни/якості

Відповідність ціни/якості

Партнерство з клініками Європи, Азії та Америки

Партнерство з клініками Європи, Азії та Америки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (88 голосів, оцінка: 4,20 out of 5)
Loading...